Zobrazených 1–12 z 21 výsledkov

Keitech Fat Swing Impact

Plávajúca Gumená nástraha Keitech FAT SWING IMPACT to najlepšie na trhu!

Extra mäkký silikón obsahujúci kryštáliky soli, to je to čo robí túto nástrahu výnimočnou! Fenomenálna nástraha určená hlavne na lov zubáčov, ostriežov, sumcov a šťúk. Táto nástraha je za správneho vedenia účinná aj keď dravci nereagujú na nič iné. Fat Swing impact sa vyrába úplne novým procesom 2-tone injection, Kde sa využivajú odlišne typy slaných materiálov, čo zaručuje perfektné vyváženie a chod nástrahy. Udržiava si sokonalý chod pri akejkoľvek rýchlosti navíjania. Perfektne tvarované telo gumenej nástrahy dokonale imituje pohyb rybky, čo robí z nástrahy neodolateľné sústo pre kaźdého zubáča či ostrieža. Fat Swing Impact je balený v plastovom balení aby sa zachovala nástrah. Nástrahy Keitech Fat Swing Impact sú dostupné v 8 veľkostiach.

 

Swing Impact Fat Arkansas Shiner

Prečo by ste mali vyskúšať tuto nástrahu?

  • Vyrobená z plávajúceho materiálu, pri dopade na dno sa chvostík prívlačovej nástrahy voľne vznáša, čo umožňuje rybe krásne nasať nástrahu, vďaka čomu ulovíte viac rýb
  • Nástraha sa pri vláčení chová ako živá rybka
  • Dokonalé vyváženie gumovej nástrahy
  • Silná kalamárová aróma
  • Veľký obsah soli ešte viac zvyšuje atraktivitu nástrahy pre naše dravce

Akú veľkosť vybrať?

Keitech Fat Swing Impact v menších veľkostiach je určený na lov ostriežov, pstruhov, zubáčov či šťúk.

Veľkosť nástrahy okolo 10 cm je predurčená na lov so strednou veľkosťou jigov, či metódami texas rig alebo carolina rig.

Na lov väčších rýb odporúčame 2 najväčšie nástrahy z tohto modelu, ktoré tiež výborne pracujú s najťažšími jigovými hlavami alebo už spomínanými metódami carolina alebo texas rig.