Zobrazených 1–12 z 211 výsledkov

Prívlačové nástrahy

V našej ponuke nájdete najširšiu ponuku vyberaných a najúčinejjších nástrah na prívlač, ktoré radi sami testujeme a hlavne s nimi aj lovíme. Nájdete u nás prívlačové nástrahy typu wobler, gumenné nástrahy, plandavky a rotačky a omnoho viac špeciálnych nástrah, ktoré su vhodné na lov akýchkoľvek druhov rýb. Navyše sme náš eshop sprehľadnili a namiesto zdĺhavého preklikávania cez kopec kategórií si jednoducho vyberiete cez filter presne to, čo hľadáte! V ponuke nájdete značky ako sú Keitech, 3stan, Duo, Illex, Rapala, Gunki, Pontoon21, Shimano, Daiwa, Savage Gear a omnoho viac!

Nástrahy na prívlač delíme do kategórií

Gumené nástrahy

V tejto podkategórii nájdete veľa rôznych druhov gumených nástrah. Nástrahy s kopýtkom su vhodné na lov takmer každého dravca, no obzvlášť účinné sú pri love zubáčov, ostriežov alebo šťúk.

Prívlačové nástrahy ktoré imitujú hmyz sú vhodné pri love pstruhov, jalcov a iných menších dravcov.

Nástrahy s twistrovým chvostíkom majú univerzálne použitie.

Woblery

Prívlačové nástrahy typu wobler vo väčšine prípadov imitujú rybku, ktorá imituje korisť takmer každej dravej ryby. Vo filtri si môžete vybrať konkrétne nástrahy na prívlač podľa cieľovej ryby, čo Vám uľahčuje výber správneho woblera.

Plandavky a rotačky

Najviac využívané sú práve pri pstruhovej trout area prívlači. Tieto prívlačové nástrahy sa vyznačujú vysokou účinnosťou či už ide o plandavku alebo rotačku. Nevylučuje sa však lov aj veľkých dravcov. Stačí vyberať najväčšie veľkosti prívlačových nástrah.

V našej ponuke nájdete najširšiu ponuku vyberaných a najúčinejjších nástrah na prívlač, ktoré radi sami testujeme a hlavne s nimi aj lovíme. Nájdete u nás prívlačové nástrahy typu wobler, gumenné nástrahy, plandavky a rotačky a omnoho viac špeciálnych nástrah, ktoré su vhodné na lov akýchkoľvek dtuhov rýb. Navyše sme náš eshop sprehľadnili a namiesto zdĺhavého preklikávania cez kopec kategórií si jednoducho vyberiete cez filter presne to, čo hľadáte! V ponuke nájdete značky ako sú Keitech, 3stan, Duo, Illex, Rapala, Gunki, Pontoon21, Shimano, Daiwa, Savage Gear a omnoho viac!