Keitech Easy Shiner (19)

Keitech Swing Impact Fat (21)

Plávajúce gumené nástrahy Keitech

Keitech nanovo definuje extrémnu účinnosť nástrah. Revolučný dvojfarebný proces vstrekovania Keitech využíva niekoľko rôznych typov slaných silikónov na dosiahnutie dokonalej rovnováhy a vysokého účinku.

Najpôsobivejšou vlastnosťou týchto skvelých plávajúcich návnad je schopnosť udržať perfektný pohyb pri akejkoľvek rýchlosti navíjania.

Dokonalé a premyslené tvary nástrah Keitech sú natoľko známe, že ich začali kopírovať aj iné svetoznáme značky, ktoré vyrábajú gumené návnady.

Nástrahy sú balené v blistrových baleniach, ktoré pomáhajú chrániť arómu a chuť návnad.
Navyše všetky nástrahy Keitech majú silnú kalamárovú arómu, ktorá ešte viac zvyšuje ich účinok!

Tomáš a jeho názor na tieto nástrahy – S nástrahami Keitech lovím od dob keď sa prvý krát dostali na náš trh. Patria na prvú priečku v mojich prívlačových krabičkách. Vďaka vyššie spomenutým vlastnostiam som na tieto nástrahy ulovil veľmi veľa dravcov. Môžem povedať, že tieto nástrahy fungujú aj keď sú ryby neaktívne! Stačí doladiť správnu gramáž jigovej hlavy a techniku. Výsledky sa dostavia takmer na každej rybačke! Medzi moje najobľúbenejšie modely patrí Easy Shiner a Swing Impact Fat.

Podľa môjho názoru a dlhoročných skúsenosti stále platí, že ak sa mi nepodarí uloviť zubáča na Shinera, na Impact už áno. Je to spôsobené rozdielnym chodom nástrahy. Jednoducho keď ryby nechcú jeden ripper, druhý už áno. Túto ponuku nástrah Keitech nájdete aj na našom e-shope. Nakoľko som nikdy nebol spokojný odkiaľ som Keitech nakupoval, rozhodol som sa že zabojujem o zastúpenie Keitechu pre Slovensko. Čo sa mi aj podarilo a teraz posielame Keitech do predajní po takmer  celom Slovensku!